İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Sevdiklerimizle en mutlu günümüzü paylaştığımız düğünlerde, Ankaralı çiftler için çok sayıda seçenek bulunuyor. Ankara otelde düğün organizasyonları ise şıklığı ve zarafetiyle daima trendler arasındaki yerini koruyor. Düğün öncesi en çok araştırılan mekanlardan olan oteller, gelin ve damat adayları için her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak mekan arayışını en hızlı şekilde sonlandırabilmen adına ayrıntılı araştırmalar gerçekleştirdik. Kampanyalı Ankara düğün otelleri fiyatları hakkında bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabileceğini de şimdiden söyleyelim. Ayrıca "Hemen Teklif Al" butonları ile de sitemize özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsin.

Ankara'da Otelde Düğün Fiyatları

Düğün organizasyonu için otellerin davet salonları oldukça ideal bir seçim. Açık ve kapalı davet salonları ile bu oteller, çiftlere pek çok seçenek sunuyor. Ankara’da bulunan; Tesk Otel, Dedeman Otel, Bilkent Otel ve Sheraton Otel gibi mekanlar ise kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatları ile farklılaşıyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Ankara otelde düğün fiyatları kişi başı olarak belirlenmekle birlikte ortalama olarak 50 TL'den başlıyor. Tercih ettiğin hizmetler doğrultusunda şekillenen fiyatlar kişi başı 200 TL'ye kadar ulaşım gösterebiliyor.

En güncel Ankara otelde düğün salonları fiyatları için aşağıdaki çizelgeyi takip edebilirsin;

Mekanlar Kokteylli Menü Yemekli Menü
Wyndham Otel 100 TL 200 TL
Holiday Inn Kavaklıdere 80 TL 150 TL
Akman Tzob Otel 30 TL 100 TL
Anadolu Hotels Downtown 90 TL 140 TL
Divan Otel 100 TL 200 TL
Ataköşk Hotel 50 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara'nın En Çok Tercih Edilen Düğün Otelleri

Evlilik hazırlıkları sırasında en tatlı heyecanlardan biri, düğün mekanına karar vermek oluyor. Kır bahçesi, havuz başı ve otel düğünü gibi çok sayıda konsept, Ankaralı çiftlerin değerlendirdiği seçenekler arasında yer alıyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Ankara otel düğünü organizasyonlarını tercih eden çiftler için bu mekanlar, en kapsamlı hizmetleri sunuyor. En popüler Ankara otelde düğün mekanları arasında ise Swiss Otel, Limak Otel, Farabi Otel, Grand Otel ve TBB Litai Otel gibi mekanlar bulunuyor.

Wyndham Otel Ankara

Wyndham Otel, Ankara’nın kalbi Çankaya’da yer alıyor. 500 kişilik kapalı ve açık davet alanı ile hizmet sunan otelin, 250 araç kapasiteli bir otoparkı da bulunuyor. Otelin davet salonları; supla, süsleme ve gelin yolu gibi hizmetler sunuyor.

Wyndham Otel'de düğün fiyatları, yemekli ve kokteyl olarak ayrılıyor. Otelin yemekli fiyatları; hafta içi 150 TL, hafta sonu ise 200 TL olarak belirleniyor. Kokteyl fiyatları için hafta içi 100 TL, hafta sonu ise 150 TL talep ediliyor.

Hemen Fiyat Al

Holiday Inn Kavaklıdere

Holiday Inn Kavaklıdere, otelde düğün organizasyonları için tercih edilen mekanlardan biri. Otel; after party organizasyonu, barkovizyon, catering, dekorasyon ve masa süsleme gibi hizmetler sunuyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Holiday Inn Kavaklıdere, 200 kişilik davetli kapasitesiyle butik davetler için sıklıkla tercih ediliyor.  Yemekli davetlerde talep edilen kişi başı fiyatları, hafta içi 100 TL’den başlarken hafta sonu 150 TL’ye ulaşıyor.

Hemen Fiyat Al

Akman Tzob Otel

Ankara, Yenimahalle’de hizmet sunan Akman Tzob Otel, şık iç dizaynı ile gelin ve damat adaylarının beğenisini kazanıyor. 500 kişilik kapalı davet alanına sahip otel; mekan giydirme, müzik ve barkovizyon gibi çeşitli hizmetler sunuyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Ankara ilinde otelde düğün organizasyonları için sıklıkla tercih edilerek ön plana çıkan Akman Tzob; yemekli ve kokteyl olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunuyor. Akman TZOB Otel'de düğün fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Hemen Fiyat Al

Anadolu Hotels Downtown Ankara

Anadolu Hotels Downtown, evlilik rüyasının gerçekleştiği düğün gününde; yemek, müzik, mekan süsleme, gelin ve damat odası gibi lüks hizmetler sunuyor. Şık ve modern tasarımlara sahip salonları olan mekan, her dönem revaçta kalıyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Düğün mekanının 750’şer kişilik kapalı ve açık davet alanı hizmetinin yanı sıra 500 araçlık bir otoparkı bulunuyor. Fiyatları ise yemekli hafta içi 115 TL’den başlarken hafta sonu 140 TL’ye ulaşım gösteriyor.

Hemen Fiyat Al

Divan Ankara

Çankaya’da yer alan Divan Otel, 5 yıldızlı olan konaklama tesisleri arasında bulunuyor. Mekanda çiftler için; gelin & damat odası, konaklama, gelin yolu ve mekan süsleme gibi ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Divan Ankara'da otelde düğün fiyatları; yemekli organizasyonlar için hafta içi 150 TL, hafta sonu 200 TL olarak göze çarpıyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi 100 TL’den başlarken hafta sonu 150 TL’ye ulaşıyor.

Hemen Fiyat Al

Ataköşk Hotel

En özel davetlerin adresi olan Ataköşk Hotel, Çankaya’da bulunuyor. Ankara ilinde otelde düğün organizasyonları için rahatlıkla tercih edebileceğin mekan; süsleme, catering ve müzik hizmetleri ile de ön plana çıkıyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Otelin fiyatları ise yemekli paketlerde, hafta içi kişi başı 80 TL’den başlarken hafta sonu 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL olarak öne çıkıyor.

Hemen Fiyat Al

Otelde Hangi Davetler Düzenlenebiliyor?

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Otellerin davet salonları; düğün, sünnet, kına, nişan, doğum günleri gibi özel gün ve kutlamalar için sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle en az 200 kişilik kalabalık organizasyonlar için tercih edilen bu mekanlar, sevdiklerinle birlikte keyifli vakit geçirebilmen için ihtiyaç duyduğun tüm hizmetleri sana sunuyor. Ayrıca, oteller kaliteli hizmet seçenekleri ile de farklılaşarak ön plana çıkıyor.

Ankara'da Otelde Kına Gecesi

Ankara'da otel düğünü organizasyonların için tercih edebileceğin mekanlar, kına gecende de senin yanında oluyor. Unutulmaz kına gecesi organizasyonları için kapılarını açan oteller sundukları konaklama hizmetleri ile de farklılaşıyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Canlı müzik, süsleme ve kına tahtı gibi hizmetleri sunan bu mekanlar, ihtiyaç duyduğun her detayı senin için düşünüyor. Davetini hem yemekli hem de kokteylli olarak gerçekleştirebilmen de mümkün oluyor.

Ankara kına gecesi mekanları, özel fiyatları ve ayrıcalıklı paketleri ile burada!

Otelde Sünnet Düğünü Organizasyonu

Ankara ilinde, otelde sünnet düğünü organizasyonları düzenlemek için detaylı hizmetler sunan birçok mekan bulunuyor. Düğününde olduğu gibi sünnet organizasyonlarında da yanında olan bu oteller aracılığıyla çok keyifli davetlere imza atılıyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Davet salonları, sünnet tahtı ve yatağı gibi bu organizasyonların vazgeçilmezi olan aksesuarların temininde de hizmet veriyor. Alanında uzman organizasyon planlamacıları tarafından tüm süreç eksiksiz şekilde yönetiliyor.

Ankara sünnet düğünü organizasyonu şirketleri ve hizmetleri hakkında tüm bilgiler burada!

Otelde Nişan Merasimi ve Fiyatları

Otellerde birçok farklı organizasyonlara ev sahipliği yapıldığından bahsettik. Nişan & söz merasimleri de bunlar arasında yer alıyor. Bu mekanların konsept geliştirme, catering ve süsleme gibi farklı hizmetleri bulunuyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Ankara otelde nişan fiyatları ortalama olarak kişi başı 30 TL ile 50 TL skalasında değişim gösteriyor. Fiyatlar üzerinde davet türü, davetin düzenleneceği gün ve davetli listesi gibi seçenekler belirleyici oluyor.

Ankara nişan & söz mekanları hakkında daha detaylı bilgiler için buraya!

Ankara'da Düğün Fotoğrafçıları ve Fiyatları

Ankara dış çekim ve düğün fotoğrafçıları en özel gün olan düğün gününde seni yalnız bırakmıyor. Bu firmalar; stüdyo, dış çekim ve drone çekimi gibi farklı hizmetleri en kaliteli ekipmanlar ile sunuyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

1.000 TL’den başlayan fiyatlara sahip olan Ankara düğün fotoğrafçıları, aynı zamanda otel düğünü sırasında da tüm gününü kayda alabiliyor.

Aşağıdaki çizelge üzerinde Ankara dış çekim & düğün fotoğrafçıları fiyatları yer alıyor;

Firmalar Başlangıç Paketi Her Şey Dahil Paketi
360 Dijital Grup 1.500 TL 6.000 TL
SE Wedding 500 TL 1.000 TL
Harun Arslan Photography 1.000 TL 1.500 TL
Bek Medya 1.000 TL 1.500 TL

360 Dijital Grup

Ankara Dikmen’de yer alan 360 Dijital Grup, en özel gününü ölümsüzleştirmek için senin yanında. Fotoğrafçı, çiftlerin beklentilerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak en iyi çekim konseptlerini hazırlıyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

360 Dijital Grup dış çekim paket fiyatları ise 1.500 TL ile 6.000 TL skalasında değişim gösteriyor.  Firma; nişan, kına ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyon için hizmet veriyor.

Hemen Fiyat Al

SE Wedding

Genç ve dinamik ekibi ile birlikte Ankara Yenimahalle’de bulunan SE Wedding en güzel gününü ölümsüzleştiriyor. SE Wedding; konsept fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, kapalı ve açık hava çekim hizmetleri sunuyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

SE Wedding'in dış çekim & düğün fotoğrafçısı fiyatları 500 TL olarak göze çarpıyor. Her şey dahil paketler için 1.000 TL talep ediliyor. SE Wedding, fiyatları çiftlerin talep ettiği poz sayısına ve çekim saatine göre şekilleniyor.

Hemen Fiyat Al

Harun Arslan Photography

Ankara’nın kalbi Çankaya’da yer alan Harun Arslan Photography ile en az düğünün kadar unutulmaz -fotoğraf çekimlerine imza atıyor. Firma ile Ankara otel düğünü mekanlarının açık alanlarında rüya gibi bir açık hava çekimi gerçekleştirmen mümkün oluyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Harun Arslan Photography’nin dış çekim & düğün fotoğrafçısı fiyatları 1.000 TL iken her şey dahil paket fiyatları  1.500 TL olarak belirleniyor.

Hemen Fiyat Al

Bek Medya

Bek Medya, Ankara’nın en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılarından biri. Fotoğrafçı farklı mekanları kullanarak senin için harika bir çekim hazırlıyor. Merkezi Çankaya’da bulunan firma Keçiören, Kızılay ve Yenimahalle gibi farklı semtlerde de hizmet veriyor.

Ankara Otelde Düğün Mekanları Fiyatları

Özellikle dış çekimlerde harika işler çıkaran Bek Medya’nın başlangıç paketi ücreti 1.000 TL iken her şey dahil paket ücreti 1.500 TL olarak göze çarpıyor.

Hemen Fiyat Al

Daha fazla Ankara düğün fotoğrafçısı keşfetmek isteyenler buraya!

-

Ankara düğün otellerini ayrıntılı olarak ele aldığımız yazımızı burada sonlandırıyoruz. En popüler mekanları ve kampanyalı fiyatlarını içeriğimizde derledik. Otellerde gerçekleştirilebilecek diğer organizasyonlara değindik ve son olarak düğün fotoğrafçılarından bahsettik.

Mekanlar ve firmaların indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

ARA

Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Ankara düğün otelleri, olanakları ve kampanyalı otelde düğün fiyatları içeriğimizin devamında yer alıyor.