İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Birçok farklı tören için davet salonları sıklıkla tercih ediliyor. Davet alanları belirlenen konsept seçeneklerine en uygun dizayn tasarımlarla süsleniyor. İstanbul’da da birçok davet alanı seçeneği bulunuyor. Avrupa Yakası davet alanları ise şık tasarımları ve kaliteli hizmet yelpazeleri ile farklılaşıyor.

Avrupa Yakası Davet Alanları Fiyatları

Özel gün davetlerinden kurumsal etkinliklere kadar birçok türde organizasyonlara ev sahipliği yapılan mekanlarda organizasyonlar farklı seçeneklerde de düzenlenebiliyor. Peki “Avrupa Yakası’nda davet salonları fiyatları ne hangi skalada değişim gösteriyor?”

Avrupa Yakasında Davet Mekanları Fiyatları Ne Kadar?

Avrupa Yakası’nda dilediğin hizmetlere geniş bir yelpazede erişebilmen mümkün. Davet seçeneğine ve konseptine karar verdikten sonra tüm süreç yönetimini alanında uzman organizasyon ekiplerine bırakabilirsin.

Avrupa Yakası Davet Alanları Fiyatları

Avrupa Yakası davet mekanları fiyatları ise ortalama kişi başı 80 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar davetli sayısına ve davetin düzenleneceği tarihe göre farklılık göstererek şekilleniyor. İçeriğimizin devamında en popüler davet mekanlarını senin için inceleyerek listeledik.

En Popüler Avrupa Yakası Davet Alanları

‘’İstanbul Avrupa Yakası’nda davet düzenleyebileceğim mekanlar hangileri?’’ veya ‘’Avrupa Yakası’nın en popüler davet alanları hangi ilçelerde bulunuyor?’’ gibi soruları fiyat performans açısından yaptığımız mekan incelemeleri ile cevaplıyoruz.

Avrupa Yakası Davet Alanları Fiyatları

Ayrıca Beşiktaş, Beyoğlu, Bakırköy ve Sarıyer gibi önde gelen ilçelerde bulunan mekanları da inceledik. İçeriğimize Beyoğlu ilçesinde bulunan davet mekanlarının sunduğu hizmetler ile devam ediyoruz.

Beyoğlu Davet Mekanları ve Fiyatları

Avrupa Yakası’nın belki de en kalabalık en uğrak semti olan Beyoğlu davetler için vazgeçilmezler arasında geliyor. Beyoğlu mekanları merkezi konumları ve sundukları olanaklar sayesinde davet sahiplerinin ilk tercihlerinden oluyor.

Avrupa Yakası Davet Alanları Fiyatları

En çok tercih edilen mekanlar arasında ise 10 Karaköy, 360 İstanbul Beyoğlu ve Sardunya Karaköy bulunuyor. Beyoğlu davet mekanları fiyatları ortalama olarak 100 TL’den başlıyor.

10 Karaköy

10 Karaköy, modern dekor tasarımları ile farklılaşıyor. Hem açık hem de kapalı davet alanı kategorisinde hizmet veriliyor. Böylece organizasyonlar dört mevsim sorunsuz şekilde gerçekleştirilebiliyor.

10 Karaköy Fiyatları

Mekan bünyesinde gerçekleştirilecek davetler hem yemekli hem de kokteylli olarak gerçekleştirilebiliyor. 10 Karaköy davet fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

360 İstanbul Beyoğlu

360 İstanbul Beyoğlu’nun içler açıcı manzarası eşliğinde yapılacak olan davetler hem seni hem de misafirlerini eminiz ki büyüleyecektir. Açık davet alanında 200, kapalı davet alanında 300 kişilik kapasitesi olan 360 İstanbul Beyoğlu, ilçesinde en çok tercih edilen mekanlardan birisi.

360 İstanbul Beyoğlu Davet Fiyatları

360 İstanbul Beyoğlu davet fiyatları ise 80 ile 150 TL bandında değişim gösteriyor. Dilersen ücretsiz danışmanlık servisi hizmetimizden faydalanarak kampanyalı fiyatları inceleyebilirsin.

Sardunya Karaköy

Sardunya Karaköy ev sahipliği yaptığı davetlerde her konuda kaliteli hizmet politikasını gösteriyor. Lezzetli ikramları, sade ve şık mekan süslemeleri ve güler yüzlü servisi ile davetlilerden tam puan alıyor.

Sardunya Karaköy Davet Fiyatları

Davetini ister açık havada ister kapalı mekanda gerçekleştirebiliyorsun. Sardunya Karaköy davet fiyatları ise 80 TL’den başlıyor.

Beşiktaş Davet Mekanları ve Fiyatları

İçeriğimize Avrupa Yakası davet mekanları denildiğinde akıllara şüphesiz ilk gelen ilçelerden birisi olan Beşiktaş ile devam ediyoruz. İlçedeki tüm mekanlar şık tasarımları ile adlarından söz ettiriyor.

Sardunya Karaköy Davet Fiyatları

Söz, nişan, kına gecesi, düğün gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapılıyor. No 1903, Divan Vodafone Park ve Sortie Club Beşiktaş’ın gözde mekanları arasında yer alıyor.

No 1903

Yaz mevsimlerinde sıklıkla tercih edilen küçük bir kır bahçesine sahip olan No 1903’te 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorsun. Eğlenceli davetler ile özleşmiş mekan talep doğrultusunda DJ ve orkestra teminini de sağlıyor.

No 1903 Davet Fiyatları

Kokteyl davet fiyatları ise 80 TL’den başlıyor. Mekanla ilgili daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsin.

Divan Vodafone Park

Divan Vodafone Park, birden fazla davet alanına sahip olması ile sana çeşitli alternatifler sunuyor. Davet türüne göre farklı konsept süslemeleri gerçekleştirilebiliyor.

Divan Vodafone Park Davet Fiyatları

Divan Vodafone Park davet fiyatları ise kişi başı 200 TL’den başlıyor. Mekan tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek istersen danışmanlık servisimizle iletişime geçmen yeterli.

Sortie Club

Trend menü çeşitleri, eşsiz manzarası ve sunduğu hizmet ile davetlilerden tam puan alan Sortie Club Kuruçeşme’de hizmet veriyor. Çevrede bulunan diğer davet alanlarına göre misafir kapasitesi daha yüksek olan mekanda 3000 kişi ağırlanabiliyor.

Sortie Davet Fiyatları

Lüks dekoru ve neredeyse sabaha kadar süren kesintisiz eğlence hizmeti ile farklılaşan davet alanının kişi başı fiyatları ise 150 TL’den başlıyor.
Ücretsiz Destek Al
Beşiktaş'ta daha fazla davet mekanı keşfetmek için buraya.

Sarıyer Davet Mekanları ve Fiyatları

Sarıyer ilçesinde bulunan davet alanları muhteşem deniz manzaraları ile misafirlerin beğenisini kazanıyor. Özellikle kır bahçeleri ilçede düzenlenecek davetler için vazgeçilmez adresler arasında bulunuyor.

Avrupa Yakası Davet Alanları Fiyatları

Sarıyer’de davet denildiğinde öne çıkan mekanlar ise Golden Chef Davet, Ve Hotels Boğaziçi ve Çamlık Garden. Sarıyer davet salonu fiyatları ise ortalama olarak kişi başı 80 TL’den başlıyor.

Ve Hotels Boğaziçi

Ve Hotels Boğaziçi geniş tasarımlı davet alanları ile beğeni kazanıyor. Ayrıca sunduğu panaromik boğaz manzarası ile de farklılaşarak ön plana çıkıyor.

Ve Hotels Boğaziçi Davet Fiyatları

Ve Hotels Boğaziçi davet fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.
Ücretsiz Destek Al

Golden Chef Davet (TED Spor Kulübü)

Yaz davetlerinin vazgeçilmezi kır bahçesi ve havuz başı davet alanı Golden Chef Davet’de seni bekliyor. Rustik bir dekorasyon konsepti benimsenmiş kır bahçesi & havuz başı alanının kapasitesi ise 600 kişiye kadar uzanıyor.

Golden Chef Davet Fiyatları

Hava koşullarına göre farklı davet alanı seçenekleri sunan Golden Chef Davet’in fiyat skalası ise 80 TL ile 160 TL arasında değişiyor.

Bakırköy Davet Mekanları ve Fiyatları

Avrupa Yakası davet alanları incelememizde son durağımız Bakırköy! Bakırköy ilçesinde hizmet veren davet mekanları arasından Manzara Restaurant, Florya Sosyal Tesisleri ve Florya Bahçe öne çıkıyor.

Avrupa Yakası Davet Alanları Fiyatları

Mekanlar uygun fiyatları ile de tüm bütçelere hitap etmeyi başarıyor. Bakırköy davet mekanları fiyatları ise kişi başı yalnızca 30 TL’den başlıyor.

Florya Sosyal Tesisleri

Florya Sosyal Tesisleri konuklarına hem havuz başı bir davet alanı hem de kapalı bir davet salonu seçeneği sunuyor. Üstelik fiyatları yalnızca 30 TL’den başlıyor.

Florya Sosyal Tesisleri Davet Fiyatları

Misafirin çoksa ve ‘’Bu kadar kalabalık bir daveti nerede yapacağım?’’ diye düşünüyorsan işte sana çözüm! Çünkü Florya Sosyal Tesisleri tam 2000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Hemen ücretsiz olarak fiyat bilgisi alabilmen de mümkün.
Ücretsiz Destek Al

Florya Bahçe

Florya deyince akıllara gelen bir diğer mekan ise Florya Bahçe. Mezuniyet törenleri, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler ve daha birçok davete kapılarını açan mekan şık tasarımları ile de farklılaşmakta.

Florya Bahçe Davet Fiyatları

Florya Bahçe davet fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlayarak şekilleniyor. Fiyat; davet türüne göre farklılıklar gösteriyor.

Avrupa Yakası’nda Davet Mekanları Alternatifleri

‘’Avrupa Yakası’nda düğün nerede yapılır?’’, ‘’Avrupa Yakası’ndaki en iyi baby shower mekanları nerelerdir?’’ gibi sorular davet mekanı ararken sıkça akıllarda yer ediyor.

Avrupa Yakası Davet Alanları Fiyatları

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak hangi davet mekanları hangi etkinliklerde öne çıkıyor detaylıca araştırdık. Tüm mekanları ayrıntılı bilgileri ile içeriğimizin devamında listeledik.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları ve Fiyatları

Avrupa Yakası’nda düğün töreni gerçekleştirmek için birçok farklı alternatif mevcut. Avrupa Yakası düğün mekanları fiyatları ise ortalama olarak kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Avrupa Yakası Davet Alanları Fiyatları

Senin için yakanın gözde mekanlarından birisi olan Valentine Davet’i içeriğimizin devamında inceledik.

Valentine Davet

Kapalı alan kategorisinde hizmet sunan Valentine Davet Beylikdüzü ilçesinde bulunuyor. Çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen mekan yemekli organizasyonlar için sunduğu Türk mutfağı menüleri ile de tam not alıyor.

Valentine Davet Dugun Fiyatları

Valentine Davet düğün fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen ücretsiz olarak hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

Avrupa Yakası Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Kına geceni Avrupa Yakası’nda düzenlemek istersen sana bir önerimiz var. Avrupa Yakası özellikle kına gecesi törenleri için şık tasarımlı balo salonlarına sahip oteller ile farklılaşıyor.

Eresin Hotels Kına Gecesi Fiyatları

Hem gelinler hem de nedimeler için birçok özel hizmet veriliyor. Avrupa Yakası kına gecesi mekanları fiyatları ise kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor.

Avrupa Yakası Nişan ve Söz Mekanları ve Fiyatları

Nişan ve söz davetleri son zamanlarda klasik düzenden farklı olarak otellerde ve davet alanlarında düzenleniyor. Avrupa Yakası’nda da birçok farklı mekan yer alıyor.

Clarion Golden Horn Nişan & Söz Fiyatları

Davetini dilersen 5 yıldızlı bir otelde, dilersen de butik mekanlarda samimi törenlerle gerçekleştirebilmen mümkün. Avrupa Yakası’nda nişan ve söz fiyatları ortalama olarak kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Avrupa Yakası Nikah Sonrası Yemek & Eğlence Mekanları

Kalabalık düğünlerden uzak duran, sade bir nikah ve nikahı şık bir yemekle taçlandırmak isteyen çiftler içeriğimizin devamı sizin için geliyor. İstanbul’da nikah sonrası yemek yiyip eğlenebileceğin birçok davet alanı seçeneği bulunuyor.

.Alaçatı Kafası Pera Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Avrupa Yakası da bu anlamda oldukça geniş bir seçenek yelpazesi barındırıyor. Beşiktaş ve Şişli gibi ilçeler ise muhteşem tasarımlı mekanları ile farklılaşıyor. Avrupa Yakası’nda nikah sonrası yemek fiyatları ise kişi başı 30 TL’den başlamakta.

Avrupa Yakası'nda bulunan nikah sonrası yemek mekanları bir tık uzağında. 

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan davet mekanlarını ve hizmet yelpazelerini ayrıntılı şekilde incelediğimiz içeriğimizin sonuna geldik. İçeriğimizde “Hangi tür davetler için hangi mekanlar tercih edilmeli?” gibi akıllarda oldukça büyük yer kaplayan sorulara da yanıt verdik.

Tercih listene eklediğin mekanların tüm hizmetlerinden aktif kampanyalar aracılığıyla faydalanabilirsin. DüğünYardımcısı.com olarak ücretsiz olarak sunduğumuz danışmanlık servisimizle iletişime geçmen yeterli.

ARA

Avrupa Yakası Davet Alanları ve Fiyatları

Avrupa Yakası davet alanları , fiyatları ve kampanyalı seçenekleri ile birlikte içeriğimizin devamında yer alıyor.