Beyoğlu ve Taksim’in En Güzel Düğün Mekanları

Beyoğlu ve Taksim ilçeleri tarihi yapıları, göz alıcı mimarisi ve ulaşım kolaylığıyla düğün salonları açısından geniş bir çeşitlilik sunuyor. Bu sebeplerle hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda ikamet eden çiftler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Biz de bunu göz önüne alarak aşağıdaki içeriğimizde Beyoğlu ve Taksim’in en güzel 15 düğün mekanını ayrıntılarıyla beraber inceledik. ?

Bir araya getirdiğimiz mekanlar arasında kır düğünü, havuz başı alanı, kapalı düğün salonu ve otel düğünlerine kadar birçok çeşit bulunuyor. Peki, Taksim ve Beyoğlu’nda bir düğün gerçekleştirmenin maliyeti ne kadar? Hemen cevaplayalım. Taksim düğün salonlarının başlangıç kişi başı fiyatları ortalama 50 TL ile 100 TL aralığında seyrediyor. İçeriğimizi okumaya devam ederek listelediğimiz mekanların adresleri, fiyatları, ayrıcalıkları ve fotoğraflarına kadar birçok bilgiye erişebilirsin. ??

Point Hotel

Boğaz manzarası eşliğinde lüks bir otelin hizmetlerinden yaralanmak istiyorsan eğer Point Hotel aradığın mekan olabilir. Beyaz tonların ağırlıklı geldiği dekorasyon ve camdan içeri sızan ışıklar büyülü bir atmosfer sağlıyor. Mekanın açık hava alanı bulunmasa da dekorasyonunda kullandığı kır çiçekleri ve vintage tonlarıyla kır düğününü aratmıyor.

Point Hotel Düğün Fiyatları

Point Hotel düğün salonu fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Bu fiyatlara mekanın süslemesi, orkestra ve kokteyl servisi dahil oluyor. Mekanın dekorasyonu için dışarıdan ayrı bir organizasyon firması tutmana da gerek kalmıyor. Hayallerindeki konsept için düğün planlayıcıları seninle beraber her şeyi tasarlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 150 TL400 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın en büyük avantajı 500 kişi kapasitesinde konaklama imkanı sunması oluyor.
 • Kapalı salonunun kolonsuz ve yüksek tavanlı bir mimariye sahip oluşuyla da ferah bir ortam sunuyor.

Point Hotel adresi: Kocatepe, Topçu Cd. No:2, 34437 Beyoğlu/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Divan Otel Taksim

Divan Otel Taksim düğün salonunun sunduğu ayrıcalıklarla hayallerindeki düğün için hiçbir engel kalmıyor. Masalar nezih bir şekilde krem tonlarındaki örtü üzerine supla, çiçek aranjmanları ve mumlarla süsleniyor. Özel günün için temin edilen düğün planlayıcısı ile öncesinden menü tadımı, masa düzenleme ve müzik provalarını sağlamana da imkan tanıyor.

Divan Otel Taksim Düğün Fiyatları

Divan İstanbul düğün fiyatları kişi başı 50 TL’den başlayarak 250 TL’ye kadar değişiklik gösterebiliyor. Fiyatların değişikliğe uğramasındaki en büyük etken menü seçimi oluyor. Artı olarak başlangıç fiyatına düğün pastası ve içecek servisinin dahil olduğunu söylemeden geçmeyelim. Burada yapacağın düğün organizasyonlarında 1 gece konaklama bile hediye ediliyor. ?

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 250 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Sana özel düğün planlayıcısıyla tüm gününü tasarlayabiliyor ve öneriler alabiliyorsun.
 • Misafirlerini ağırlamanın bir başka güzel olanağıysa çerezin yanında alkollü ve alkolsüz içkilerin servis edildiği hoş geldin kokteylli oluyor.?

Divan Otel Taksim adresi: Asker Ocağı Caddesi 34367 No:1 Taksim Istanbul.

CVK Hotel Taksim

CVK Hotel Taksim gerçekleştireceğin düğün organizasyonuyla seni ayrıcalıklı kılıyor. İstanbul’un en büyük teraslarından birine sahip olan mekan görkemli bir boğaz manzara sunuyor. Üstelik dekorasyonu, hizmeti ve ekibiyle son derece kusursuz bir gün yaşamana olanak sağlıyor.

CVK Hotel Taksim Düğün Fiyatları

Beyoğlu konumunda hizmet veren CVK Park Bosphorus İstanbul Hotel fiyatları 150 TL’den başlıyor. Bu fiyat kokteylli ve hafta içi organizasyonlarda geçerli olmakla beraber yemekli ve hafta sonu düğün tercihlerinde kişi başı fiyatları 300 TL’ye kadar değişebiliyor. Son olarak fiyatlara mekanın süslemesi, ikram ve hostes hizmetlerinin dahil olduğunu söyleyebiliriz. ?

FiyatlarıKapasitesi
150 TL – 300 TL750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Yüksek kalitede ses, ışık ve sahne sistemleriyle eğlenceni ikiye katlıyor.?✨
 • Tüm gün hem misafirlerinle hem de seninle ilgilenecek hostes temin ediliyor.

CVK Hotel Taksim adresi: Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Cd. No:8, 34437 Beyoğlu / İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Inn Pera Hotel Taksim

Beyoğlu düğün mekanları arasında çok sevilen bir diğer salon ise Inn Pera Hotel Taksim oluyor. Mekan, 1964 yılından bugüne kadar yaptığı onlarca hizmetin sağladığı tecrübeyle beklentini fazlasıyla karşılıyor.

Mekanın boydan boya camekan oluşuyla da eşsiz bir boğaz manzarası sunuyor. Mutfağında ise usta şeflerin ellerinden çıkan lezzetleri ve göz alıcı sunumları tarif edecek sözümüz yok. ?

Inn Pera Hotel Taksim Düğün Fiyatları

Inn Pera Hotel Taksim, sağladığı hizmet ve olanakların karşısında oldukça cazip fiyat seçenekleri sunduğunu söyleyebiliriz. Kokteylli bir düğün gerçekleştirmek istersen kişi başı fiyatları 50 TL’den başlıyor. Yemekli bir düğün tercihinde ise fiyatları değişebiliyor. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek fiyatlar hakkında daha net bilgi sahibi olabilirisin: ??

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 150 TL400 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • After party alanı sunmasıyla gece yarısına kadar eğlen hız kesmeden devam edebiliyor. ??
 • Fotoğrafçı, catering ve organizasyon firmasını dışarıdan getirme olanağı sunuyor.

Inn Pera Hotel Taksim adresi: Gümüşsuyu mah, Sıraselviler Cd. 15a, 34433 Beyoğlu/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Elite World Taksim

Aşkına tanık olmak için sabırsızlıkla bekleyen Elite World Taksim düğün salonu geniş hizmet yelpazesiyle kusursuz bir davet vereni sağlıyor. Özellikle düğüne ek olarak kına geceleri de gelinler tarafından çok seviliyor.

Bunun en birincil nedeni ise içerisindeki organizasyon ve hamam imkanı sunması oluyor. Bu mekanda bekarlığa gece, gelin hamamı, kına gecesi ve düğün organizasyonlarının hepsini gerçekleştirebilme imkanın bulunuyor. ?

Elite World Taksim Düğün Fiyatları

Mekanın hayalindeki düğünü gerçekleştirmen için sana sunduğu fiyat yelpazesi 80 TL ile 150 TL arasında değişebiliyor. Başlangıç fiyatlarına DJ temini, standart mekan süsleme, kokteyl servisi ve hazırlık odası dahil oluyor.

FiyatlarıKapasitesi
80 TL – 150 TL400 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • 150 kişilik konaklama hizmetiyle hem şehir dışından gelen misafirlerin rahatını önemsiyor hem de otelde konaklayarak kına gecenden düğün gününe kadar birçok etkinliğini düzenleyebiliyorsun.
 • Mekanın sağladığı DJ ve müzik grubu hizmetiyle müzik listesini birlikte göz atma imkanın bulunuyor.?

Elite World Taksim adresi: Kocatepe, Şht. Muhtar Bey Cd. No:40, 34437 Beyoğlu/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Beyoğlu’nda daha fazla kına gecesi düzenlenebilecek mekan bulmak ve incelemek için buraya!

Taksim Garden

Beyoğlu kır düğünü mekanlarının önde gelen isimlerinden Taksim Garden, birbirinden çeşitli dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Üstelik giriş panosundan yer kaplamasına kadar isme özel tasarımlar da yapıyor.

Masa dekorasyonunda ise çiçek aranjmanları, heykel biblolar ve mumlar yer alırken ağaç dallarında birleştirilmiş loş ışıklar samimi bir ambiyans yaratıyor. Tüm bunlara ek olarak mekan içerisinde fotoğraf çekimi için bulacağın ufak detayların çok hoşuna gideceğini şimdiden söyleyelim. ?

Taksim Garden Düğün Fiyatları

Taksim Garden fiyatları minimum kişi başı 80 TL’den başlıyor. Kokteyl tercihlerinde geçerli olan bu fiyat, yemekli bir düğün gerçekleştirmek istediğinde 150 TL’ye kadar değişebiliyor. Fiyatların belirlenmesinde organizasyon tarihi ve ekstra hizmetlerde etkili oluyor.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 150 TL300 – 400 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

 • Karşılama hostesi sayesinde misafirlerin en güzel şekilde ağırlanıyor. ??‍?
 • 750 araç kapasitesindeki otopark hizmetiyle misafirlerinin rahatını ihmal etmiyor. ?

Taksim Garden adresi: İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Taşkışla Caddesi, Taksim – Beyoğlu / İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Taksim Hill Hotel

Taksim’in panoramik boğaz manzarasıyla farklılaşan bir diğer düğün mekanı ise Hill Hotel olarak karşımıza çıkıyor. Mekanın en güzel artısı gün boyu kendini özel hissettirmesi oluyor.

Düğün öncesinden son anına kadar hayallerini dinliyor ve gerçekleştirmek için profesyonel kadrosuyla elinden geleni yapıyor. Zengin bir repertuvara sahip olan orkestrasıyla ise eğlenceni doruklarda yaşamanı sağlıyor. ?

Taksim Hill Hotel Beyoğlu Düğün Fiyatları

Taxim Hill Hotel fiyatları ne olursa olsun gerçekleştirmek istediğin düğünü fazlasıyla karşıladığını söyleyebiliriz. Peki, fiyatları ne kadar? diye soracak olursan eğer hafta içi düğün organizasyonlarında kişi başı fiyatları 100 TL’den başlıyor şeklinde cevaplandırabiliriz. Aşağıdaki tabloda en güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsin: ??

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 150 TL400 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Konaklama imkanıyla 150 kişiye kadar şehir dışından gelen misafirlerine kolaylık sağlıyor. ?
 • After party olanağıyla da eğlencen gece yarısından sonra devam edebiliyor. ??

Taksim Hill Hotel adresi: Gümüşsuyu, Sıraselviler cd. No:5, 34437 Beyoğlu/İstanbul.

The Marmara Taksim

Her geçen gün kendini yenileyen ve modern bir mimari sunan The Marmara Taksim, düğün gününde de harikalar yaratıyor. Öncelikle belirtmemiz gereken en özel olanağı hem geline hem de ailesine gün boyu ayrılan hazırlık odaları oluyor.

Üstelik burada yapacağın düğünlerde sana özel düğün planlayıcısı ve hostes temin ediliyor. Mekanın dekorasyonu ve manzarasının güzelliğinden ise bahsetmemize gerek yok sanırım.

The Marmara Taksim Düğün Fiyatları

Son derece lüks bir düğün organizasyonu sunan The Marmara Taksim düğün fiyatları kişi başı 150 TL ile 300 TL aralığında seyrediyor.

FiyatlarıKapasitesi
150 TL – 300 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Düğün günü boyu çekileceğin video ve fotoğraflar için profesyonel fotoğraf ekibiyle hizmet veriyor. ?
 • Müzik yayını gece 03.00 ve sonrasına kadar sürüyor. ??

The Marmara Taksim adresi: Gümüşsuyu, Gümüşsuyu Mahallesi, Osmanlı Sk. 1/B, 34437 Beyoğlu/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Double Tree by Hilton İstanbul Piyalepaşa

Double Tree by Hilton İstanbul Piyalepaşa şatafatlı mimarisi, dekorasyonu ve ışık sistemiyle tam anlamıyla masal gibi bir alan sunuyor. Düğün salonuna girişinden ilk dansına kadar birçok özel anlarında kendini peri masalında gibi hissettiriyor.

Double Tree by Hilton Beyoğlu Düğün Fiyatları

Double Tree by Hilton İstanbul Piyalepaşa, hayallerini gerçekleştirmen için imkansız bir fiyat yelpazesi sunmuyor. Düğün salonunun minimum kişi başı fiyatları 100 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar hafta sonu ve yemekli düğün gerçekleştirmek istersen eğer 200 TL’ye kadar değişiklik gösteriyor.

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 200 TL400 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Eşi benzeri olmayan bir tasarım ve konseptle mekanı baştan sona kusursuz dekore ediyor.
 • Işık, ses ve sahne sistemleriyle adeta göz alıyor. ✨?

Double Tree by Hilton İstanbul Piyalepaşa adresi: Kaptanpaşa Mahallesi, Piyalepaşa Bulvarı No:5 Kasımpaşa, 34440 Beyoğlu / İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Lazzoni Hotel

Şık ve görkemli bir düğün hayal ediyorsan seni Lazzoni Hotel ile tanıştırıyoruz! Beyoğlu düğün mekanları arasında önemli bir yere sahip olan mekan, zengin menü içeriğiyle ise Türk mutfağından dünya mutfağına kadar her damağa uygun yemek ve kokteyl seçenekleri sunuyor. Güler yüzlü ekibiyle stresli ve heyecanlı anlarında da bir an olsun seni yalnız bırakmıyor.

Lazzoni Hotel Beyoğlu Düğün Fiyatları

Lazzoni Hotel fiyatları minimum kişi başı 150 TL’den başlıyor. Ekstra hizmetler doğrultusunda fiyatların değişikliğe uğradığını belirtmemiz de fayda var. Bu başlangıç fiyatlarına ise hoş geldin kokteylli, kokteyl servisi, karşılama hostesi, standart mekan süslemesi ve DJ hizmeti dahil oluyor.

FiyatlarıKapasitesi
150 TL – 200 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcakları

 • Hoş geldin kokteyliyle konuklarını en güzel ve samimi şekilde ağırlıyor. ??‍♀️?
 • Burada gerçekleştireceğin organizasyonlarında sana ve arkadaşlarına özel gelin hamamı hediye ediyor. ??‍?‍??

Lazzoni Hotel adresi: Sütlüce, İmrahor Cd. No:14, 34445 Beyoğlu/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Beyoğlu Öğretmenevi

Taksim konumunda en çok tercih edilen düğün mekanları içinde Beyoğlu Öğretmenevi ilk sıralarda geliyor. Bunun en başlıca nedeni ise en uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet vermesi oluyor.

Mekanın iki adet kapalı davet alanı bulunuyor. Bu alanların her ikisi de gün ışığını içeri alıyor ve kolonsuz yapısıyla oldukça ferah bir atmosfer sağlıyor. Kendi fotoğraf ve video ekibiyle de tüm anlarını ölümsüzleştirmeyi profesyonel bir şekilde başarıyor. ?

Beyoğlu Öğretmenevi Düğün Fiyatları

Beyoğlu Öğretmenevi fiyatlarıyla bütçeni zorlamadan şık bir düğün gerçekleştirmene yardımcı oluyor. Yemeksiz, sadece ikramlı bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Senin için oluşturduğumuz fiyat tablosundan daha net bilgi alabilirsin: ??

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 100 TL200 – 300 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğün öncesinde menü tadımı ve menü değişikliği yapma imkanı sunuyor.?
 • Düğününü birlikte planlayabileceğin bir organizasyon sorumlusu temin ediliyor.??‍??

Beyoğlu Öğretmenevi adresi: Meşrutiyet Cad. No:58 Tepebaşı Beyoğlu/ İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Nazar Düğün Salonu

Düğün salonunda klasik bir dokunuş mu tercih ediyorsun? Sana önerebileceğimiz ve Beyoğlu’nda faaliyet gösteren Nazar Düğün Salonu altın tonlarının ağırlıklı olduğu klasik bir davet alanı sunuyor.

Ayrıca müzik listesine bazı eklemelerde bulunabileceğin orkestra ve Dj hizmeti bulunuyor. Son olarak kına geceleri için de Beyoğlu ve Taksim bölgesinin vazgeçilmez mekanlarından olduğunu söyleyip sözü fiyatlara bırakıyoruz. ??

Nazar Düğün Salonu Fiyatları

Nazar Düğün Salonu çiftlere cazip bir fiyat yelpazesi sunuyor. Yemeksiz düğün paketinin başlangıç fiyatları 3.000 TL’den 5.000 TL’ye kadar değişebiliyor. Minimum kişi başı fiyatları ise 30 TL’den başlıyor. En net fiyat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsin: ???

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL400 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğün öncelikli olmak üzere kına gecesi, nişan, sünnet düğünü ve söz gibi birçok organizasyonunu gerçekleştirme imkanın bulunuyor.
 • Yemekli bir menü tercihinde diyabet, kosher, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri sunuyor. ?

Nazar Düğün Salonu adresi: Kaptanpaşa Mahallesi, Yay Geçidi Sk. No:2, 34440 Beyoğlu/İstanbul.

Arda Düğün Salonu

Arda Düğün Salonu içini ısıtacak ışık sistemi ve ferah ambiyansıyla karşımıza çıkıyor. Geniş dans pisti ve saat 23.00’a kadar süren müzik yayınıyla kesintisiz bir eğlence yaşayabiliyorsun. Giriş, ilk dans ve pasta merasimi gibi özel anlarda ise konfeti ve volkan gösterileri yapılıyor.

Arda Düğün Salonu Fiyatları

Taksim ve Beyoğlu ilçelerinde uygun fiyata düğün salonu yok mu diye sorabilirsin. Öyleyse müjdemizi verelim. Arda Düğün Salonu fiyatları kişi başı sadece 10 TL’den başlayarak en uygun fiyat seçeneklerini sana sunuyor. Üstelik bu fiyatlara orkestra, düğün pastası, ikramlar ve mekanın süslenmesi dahil oluyor. ??

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 300 TL500 – 1.000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekan kapasitesinin 1.000 kişiye kadar çıkabilmesi de kalabalık düğün gerçekleştirmek isteyenlere en büyük avantajı sağlıyor.
 • 7 katlı maket düğün pastasının yanında başlangıç fiyatına dahil pasta ikramı bulunuyor. ?

Arda Düğün Salonu adresi: Fetihtepe Mahallesi, Fatih Sultan Cd. No:87, 34320 Okmeydanı,Beyoğlu/İstanbul.

Beyoğlu ve Taksim konumunda daha fazla davet alanı bulmak ve incelemek ister misin?

Lemar Düğün Salonu

Lemar Düğün Salonu aradığın ve gerçekleşmesini istediğin her şeyi sana sunuyor. Mekanın en güzel detayının nikah masası, gelin girişi ve davetli masalarındaki bol çiçeklerden oluştuğunu görüyoruz.

Hizmet açısından ise catering, organizasyon ve fotoğraf olanaklarını en iyi şekilde kendi bünyesinde sunuyor. Böylece dışarıdan ekstra bir firma arayışından seni kurtarıyor. A’dan Z’ye her şeyle tek tek uğraşan mekan sayesinde tüm düğün stresi kendini mutlu bir heyecana bırakıyor.

Lemar Düğün Salonu Fiyatları

Lemar Düğün Salonu fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor. Paket fiyatları ise 7.500 TL’den başlarken hafta sonu fiyatları 10.000 TL’ye kadar değişiyor. Bu başlangıç fiyatları kokteylli düğün organizasyonları için geçerli olduğunu belirtelim. Aşağıdaki listeden kişi başı fiyatları hakkında kolayca bilgi alabilirsin: ??

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 80 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Minikler için bir oyun odası bulunuyor. Böylelikle aileler rahatça eğlenebilirken çocuklarda sıkılmıyor.

Lemar Düğün Salonu adresi: Camiikebir Mahallesi, Bahriye Cd. No:1, 34440 Beyoğlu/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Bonus: Beyoğlu Belediyesi Düğün Salonu

Siyah ve mor tonlarla dekore edilmiş Beyoğlu Belediyesi Düğün Salonu 160 kişi kapasitesiyle çiftlere kapılarını aralıyor. Mekanın içerisinde bulunan gelin yolu ve fotoğraf çekim alanına aşık olacağını düşünüyoruz.

Üstelik kendi fotoğraf ekibiyle profesyonel çekimler yapma olanağı sunarak kendine hayran bırakıyor. Eğer kokteylli bir nikah merasimi gerçekleştireceksen de bünyesindeki catering firmasıyla lezzetli sunumlar yapıyor. ?

Beyoğlu Belediyesi Düğün Salonu Fiyatları

Beyoğlu Evlendirme Dairesi fiyatları 150 TL’den başlıyor. Bu fiyat nikah salonunun kiralama fiyatı olarak belirleniyor. Eğer nikah ardından davetlilere kokteyl hizmeti vermek istersen bu fiyatları 500 TL’ye kadar değişebiliyor.

FiyatlarıKapasitesi
150 TL – 500 TL80 – 160 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Kokteyl hizmeti veriyor olması onu diğer evlendirme dairelerinden ayıran bir özelliği oluyor. ??
 • Kendi araçlarıyla gelecek misafirler için otopark hizmeti bulunuyor. ?

Beyoğlu Belediyesi Düğün Salonu adresi: Bedrettin Mahallesi, Okçu Musa Caddesi, No:2-1, Şişhane / Beyoğlu / İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Beyoğlu’nun en popüler düğün otelleri bi’tık uzağında!

Beyoğlu ve Taksim’in en güzel düğün mekanları özelinde yazdığımız içeriğimizi burada sonlandırıyoruz. Yukarıda belirttiğimiz mekanlar arasında aradığını bulduysan yorumlar bölümünde bizimle paylaşmanı heyecanla bekliyoruz.

Kampanyalı fiyatlar hakkında bilgi almak içinse danışmanlık servisimizi ücretsiz olarak arayabilirsin. Şimdiden sonsuz mutluluklar dileriz! ?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!