Düğün Dansı Merkezi

2024 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
200 TL
Her Şey Dahil Paket
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Koreografi tasarımı
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Düğün Dansı Merkezi Hakkında

Düğün Dansı Merkezi evlenecek çiftleri bu eşsiz güne en iyi şekilde hazırlamak için çalışıyor. Ankara Yenimahalle’de 7 yıldır hizmet veren firma, alanında uzman eğitmenleri ile tüm dans türlerinde hizmet verebiliyor. 200 TL’den başlayan fiyatları ile beğeni toplayan firma, aynı zamanda erken rezervasyona özel indirim fırsatları da sunuyor. Son indirimler ve erken rezervasyon dans kursu fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Düğün Dans Kursu Fiyatları

Firma, farklı bütçelere uygun fiyat seçenekleri ile Ankaralı çiftlerden tam puan alıyor. Fiyatlar ortalama olarak 200 – 300 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Dans kursu fiyatları organizasyon türünüze veya almak istediğiniz ders sayısına göre belirleniyor.

Düğün Dansı Merkezi Hizmetleri

Düğün Dansı Merkezi içerisinde birçok farklı konsept ve koreografiyi içerisinde barındırmaktadır. Siz hayal ettiğiniz ilk dans konseptini anlatıyorsunuz, Dans Merkezi’nin uzman ekibi size en uygun koreografiyi hazırlıyor. Kurs süresi ortalama olarak 5-6 ders sürmektedir. Çift isteğe bağlı olarak bu süreyi uzatabilir.

En özel gününüzde misafirlerin karşısında estetik bir görüntü sağlamak sizin de hoşunuza gidecektir. Dans provaları tamamlandıktan sonra düğün yapacağınız alana gidilerek tekrar orada mekan içerisinde bir prova yapılmaktadır. Bu sizler için oldukça avantajlı bir durum olacaktır. Önceden sahne üzerinde bu dansı yaparsanız o gece bu muhteşem şovu sevdiklerinize sunmak daha kolay olacaktır.

Düğün Dansı Merkezi Olanakları

Dans merkezi içerisinde kapalı ve açık olmak üzere iki adet kafe bulunmaktadır. Dans eğitimlerin önce veya sonra burada keyifli vakit geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Çift için otopark hizmeti de verilmektedir. Bunun yanında sınırsız wifi hizmeti de sunulmaktadır. Siz de bu kurs alanını seçerek özel olarak hazırlanmış kampanya ve fırsatlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Hangi Dersleri Alabilirsiniz?

Düğün Dansı Merkezi içerisinde birbirinden farklı dans seçenekleri bulunmaktadır. Cha cha, bachata, latin dansları, harmandalı, çifte özel koreografi, salon dansları, vals, zeybek, rumba ve tango gibi farklı kültürlerden dans türlerini öğrenme imkanları da misafirlere sunulmaktadır.

Nerededir?

Firmanın adresi ise şöyle; Yunus Emre Mahallesi Çatalkaya Caddesi 48/4 Yenimahalle Ankara. Özel aracınızla veya toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Şimdiden tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz!

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel ders, ek ders avantajı ve mekanda prova gibi imkanların yer aldığı paketleri bulunuyor. Her şey dahil paketler hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firmanın ek avantajları arasında mekanda prova imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Salon dansları, vals, zeybek, salsa, tango, rumba, bachata, cha cha, çifte özel koreografi, harmandalı, latin dansları gibi farklı dans türlerinde hizmet alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta öncesinde iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma Ankara'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İsteğinize bağlı konsept hazırlayabilir, bireysel veya grup dansınızın koreografisine ekletebilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tuğba Eraslan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ