İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

DüğünYardımcısı.com olarak yıldızların şahitliğinde bir düğün gecesi mi hayal eden İstanbullu çiftlere rehber niteliğinde bir içerik hazırladık. İstanbul açık hava düğün mekanları ve fiyatları hakkında en güncel bilgileri verdiğimiz bu yazımızda alternatiflere de değindik. Sayfayı aşağıya kaydırarak en özel gecen için hazırlıklara başlayabilirsin.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

İstanbul’da açık hava düğünü mekanı arayışı içerisinde isen oldukça şanslı olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Tarihi atmosferlilerden bohem tasarımlılara kadar birçok farklı seçeneğin bulunuyor. Dilersen bir kumsalda tüm sevdiklerinle samimi bir organizasyon düzenleyebilir, dilersen de 5 yıldızlı otellerde oldukça ihtişamlı davetler için ev sahibi olabilirsin.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak düğün mekanı arayışını en hızlı şekilde sonlandırabilmen için buradayız! Sana mekanların hizmet yelpazesinden konsept seçeneklerine kadar birçok bilgiyi sunarak, karar sürecini en hızlı şekilde sonlandırabilmen adına aşağıda listeledik. Peki İstanbul’da açık hava düğünü fiyatları hangi skalada değişim gösteriyor?

İstanbul’da Açık Hava Düğün Mekanları Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İstanbul’da açık hava düğün salonu fiyatları Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak iki farklı seçenekte değişim göstermekte. Anadolu Yakası’nda Beykoz, Üsküdar ve Çekmeköy gibi ilçeler uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor. Kadıköy ise lüks açık hava düğün mekanları ile farklılaşıyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası Açık Hava düğün fiyatları ise ortalama olarak 50 TL’den başlıyor. Yemekli organizasyon fiyatları kişi başı 50 ile 80 TL bandında değişiyor. İçeriğimizin devamında senin için Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen mekanlarını ayrıntılı şekilde inceledik.

Ada Beach Wedding

Adalar’da hizmet veren Ada Beach Wedding, şık tasarımlı kır düğünü davet alanı ile gelin ve damat adayları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Mekanda dekorasyon süslemelerinden menü seçeneklerine kadar tüm planlamalar alanında uzman ekip tarafından gerçekleştiriliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Düğün harici birçok organizasyon çeşidine de ev sahipliği yapan Ada Beach Wedding’te kır düğünü fiyatları 100 TL’den başlayarak şekilleniyor. Otel yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel kampanyalar için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

Ücretsiz Destek Al

Enorme Jardin

Yemyeşil kır bahçeleri son zamanlarda özellikle bohem tarzdaki konsept süslemeleri ile ön plana çıkıyor. Senin de tercihin böyle bir kır düğünü davetinden yana ise bir önerimiz var! Beykoz’da hizmet veren Enorme Jardin’in doğa manzaralı atmosferini çok beğeneceğini düşünüyoruz.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Catering hizmetleri ile de davetlilerin beğenisini kazanan Enorme Jardin’de düğün fiyatları ise 60 TL’den başlıyor. Mekan yetkilileri tarafından sitemize özel olarak sunulan indirimli organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için sadece görsele tıklaman yeterli!

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

Tercihi havuz başı konseptinden yana olan çiftler buraya! Ataşehir ilçesinde hizmet veren mekanda 1000 kişilik davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Böylece davetli listen ne kadar kalabalık olursa olsun tüm organizasyon planlamaları sorunsuz şekilde ilerliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Dilersen mekanın profesyonel organizasyon ekibinden dilediğin konsept fikirlerini alabilmen de mümkün. Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir düğün fiyatları ise 100 ila 200 TL skalasında değişim gösteriyor.
Ücretsiz Destek Al

Dalyan Club

İstanbul’un en köklü sosyal kulüplerinden biri olan Dalyan Club, tarihi atmosferi ile öne çıkıyor. Bünyesinde üç farklı davet alanı barındıran mekanda hem kapalı hem de davet alanı kategorisinde hizmet veriliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Açık alana ise beyaz tiffany sandalyeler, yuvarlak masalar ve konsepte uygun renklerle oluşturulan çiçek aranjmanları eşlik ediyor. Dalyan Club kır düğünü fiyatları ise 80 TL’den başlıyor. Davet türüne ve davetli sayısına göre farklılık göstererek şekilleniyor.

Cess Wedding

Beykoz’da kır düğünü mekanları denildiğinde akıllara şüphesiz ilk gelenlerden birisi Cess Wedding oluyor. Uzman organizasyon planlamacıları tarafından tüm süreç gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda eksiksiz şekilde gerçekleştiriliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Cess Wedding Beykoz düğün fiyatları ise yalnızca 30 TL’den başlıyor. Kokteyl düzeninde gerçekleştirilecek davetler için belirlenen bu rakam yemekli düğün organizasyonlarında 80 TL’ye kadar ulaşıyor. Tüm hizmetlerden kampanyalar ile yararlanmak ise sadece bir tık uzağında yer alıyor!

Ceremony Kanlıca

Güler yüzlü ve alanında ilgili ekibini çok seveceğini düşündüğümüz Ceremony Kanlıca birçok etkinlik için kapılarını açıyor. Kır düğünü organizasyonları şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Gelin ve damat adaylarına catering kapsamında da birçok özel seçenek sunulmakta.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Dilersen davet öncesi menü tadımı hizmetinden faydalanarak menüler üzerinde dilediğin değişiklikleri gerçekleştirebilirsin. Üstelik Ceremony Kanlıca düğün fiyatları kişi başı yalnızca 30 TL’den başlıyor. Sunulan after party organizasyonu hizmetleriyle de eğlence tören sonrası da devam edebiliyor.

Anadolu Yakası’nda daha fazla açık hava düğün mekanı incelemek için buraya!

Avrupa Yakası Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

İçeriğimize Avrupa Yakası’nda yer alan açık hava düğün mekanları incelemeleri ile devam ediyoruz. Düğün törenini gerçekleştirmek için tercihin Avrupa Yakası ise oldukça geniş bir seçenek yelpazesi ile karşılaşacaksın. Üstelik yakada bulunan neredeyse tüm mekanlar uzman organizasyon planlamacıları ile çalışıyor.

Kır düğünü mekanlarından havuz başı konsetlerine, butik otellerden 5 yıldızlılara kadar birçok farklı tercih yapabilmen mümkün. Tüm mekanlarda senin tarzını yansıtacak dekorasyon süslemeleri tercih edilebilir. Peki Avrupa Yakası düğün fiyatları hangi skalada değişim gösteriyor? Tercih etmen gereken ilçeler arasında hangileri bulunuyor? Hepsinin ayrıntılı cevapları aşağıda yer alıyor!

West 34

Avrupa Yakası açık hava düğün mekanlarından biri West 34 oluyor. Mekan, özellikle kokteyl daveti düzeninde gerçekleştirilecek nikah merasimleri için vazgeçilmezler arasında. Çim zeminli davet alanı en uygun konsept süslemeleri ile birleştiriliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

West 34 düğün fiyatları ise 80 TL’den başlamakta. Fiyatlar; organizasyon günü, türü, davetli sayısı gibi faktörlerde değişim gösteriyor. Net fiyat bilgisi almak için DüğünYardımcısı.com olarak sunduğumuz danışmanlık hizmetinden hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsin.
Ücretsiz Destek Al
Sarıyer ilçesinde hizmet sunan mekan muhteşem boğaz manzarası ile davetlilerin beğenisini topluyor. Konsept tasarımlarında beyaz ve altın rengi uyumundan faydalanıyor. Masa ve sandalyelerin yerleşim planlamaları ise davetli listesine uygun şekilde düzenleniyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Birçok farklı organizasyona da ev sahipliği yapan Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri’nde düğün fiyatları davet türüne göre farklılık gösteriyor. Yemekli organizasyonlar için bu aralık 50-80 TL skalasında belirleniyor.

Sarıyer Garden

Sarıyer ilçesinde bulunan bir diğer açık hava davet mekanı ise Sarıyer Garden. Bohem tasarımlarla özelleştirilmiş çim alanlı açık davet alanında 500 kişilik misafir ağırlanabiliyor. Mekan ayrıca sunduğu panaromik İstanbul manzarası ile de tercih sebebi oluyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Sarıyer Garden kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemekli düğün organizasyonu fiyatları hafta içi 50 TL olarak belirleniyor. Mekan yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan kampanyalar için danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

İ.T.Ü Maçka Havuzbaşı

İTÜ Vakfı’nda havuz başı konseptli düğün organizasyonları için 750 kişilik davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Merkezi konumu ile sıklıkla tercih edilen yerlerden biri olan mekanın alanında uzman organizasyon sorumluları tüm planlamaları eksiksiz şekilde gerçekleştiriyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Usta aşçı ekibi tarafından Türk mutfağının eşsiz lezzetleri en doğru seçenekler ile bir araya getiriliyor. Böylece tüm damak zevklerine hitap edilerek davetlilerden tam not alınıyor. İ.T.Ü Maçka Havuzbaşı düğün fiyatları ise 100 TL’den başlamakta.

Bahar Country

Bahar Country, 3000 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile en kalabalık davetler için vazgeçilmez oluyor. Doğa manzaralı alanda kır düğünü konsepti tasarımları mevsim çiçeklerinden oluşturulan aranjmanlar ile özelleştiriliyor. Mekanın üç ayrı kır bahçesi bulunuyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Farklı konsept tasarımlarının da uygulanmasının mümkün olduğu Bahar Country’de kır düğünü fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor. Yemekli organizasyonlar için ise bu fiyat 150 TL olarak belirleniyor.
Ücretsiz Destek Al

İstanbul’da Açık Hava Düğün Mekanı Alternatifleri Neler?

Düğününü yaz aylarında gerçekleştireceksin fakat mekan seçiminde kararsız mısın? O zaman seni içeriğimizin devamında farklı alternatiflerle buluşturuyoruz. Öncelikle İstanbul’da A’dan Z’ye birçok farklı seçeneğin mevcut olduğunu belirtelim. Örneğin ihtişamlı davetler için luxury wedding mekanları vazgeçilmezler arasında geliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Dilersen beş yıldızlı otellerde luxury wedding kategorisinde davetler verebilir, dilersen de deniz kenarında bohem ve sade tarz seçeneklerinde bir kumsal düğünü düzenleyebilirsin. Tercihin otellerden yana olursa da 5 yıldızlılardan butik otellere kadar birçok alternatif bulunmakta.

İstanbul düğün otelleri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıkla!

İstanbul’da En Popüler Deniz Kenarı Düğün Mekanları Hangileri?

İstanbul deniz kenarı düğün mekanları manzaraları ile büyüleyen, şık tasarımlı davet alanları ile ön plana çıkan yerler arasında bulunuyor. İçeriğimizin devamında tercih edebileceğin en uygun mekanları hizmet yelpazesinden kampanyalı fiyatlarına kadar ayrıntılı şekilde derledik.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Galatasaray Kalamış Sosyal Tesisleri

Misafirlerini Kadıköy’de ağırlayan mekanda mavi ile yeşilin tüm tonları birleşiyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile adını sıklıkla duyurmayı başaran Galatasaray Kalamış Sosyal Tesisleri ekibi için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alıyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Birçok farklı organizasyon seçeneğine de ev sahipliği yapan Galatasaray Kalamış Sosyal Tesisleri’nde düğün fiyatları ise yemekli organizasyonlar için 150 ile 200 TL bandında değişmekte. Net fiyat bilgisi alarak sana en uygun seçeneklerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsin.

Çamlıca Hayal Tepesi

Seni sunduğu kaliteli ve zengin hizmet yelpazesine karşın belirlediği uygun fiyatları ile farklılaşan bir mekan olan Çamlıca Hayal Tepesi ile tanıştırıyoruz! Üsküdar ilçesinde hizmet sunan mekan açık alanında 500 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapabilmekte.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Çamlıca Hayal Tepesi düğün fiyatları davet türüne ve davetli sayısına göre şekilleniyor. Yemekli organizasyon fiyatları ise 100 TL’den başlıyor. Kokteyl davetlerinde bu aralık 80 ile 100 TL skalasında belirleniyor.

Romantika Garden

Bir diğer Kadıköy deniz kenarı düğün mekanı ise Romantika Garden. Özellikle Catering hizmetleri beğeni toplayan mekanın muhteşem bir manzarası bulunuyor. Oldukça zarif konsept tasarımları bu deniz manzarasına eşlik ediyor, ortaya adeta görsel bir şölen çıkartılıyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Romantika Garden düğün fiyatları ise yemekli organizasyonlar için hafta içi 100-150 TL, hafta sonu 150-200 TL bandında değişiyor. Tercihin kokteyl davetlerinden yana ise bu aralık 80-100 TL skalasında belirleniyor.

Uçar Garden Bosphorus

Uçar Garden Bosphorus sektördeki uzun yıllık tecrübesini güler yüzlü ve alanında uzman ekibi ile her geçen gün ileriye taşıyarak devam ettiriyor. Modern çizgilerle oluşturulmuş tasarımları ile de çiftlerin beğenisini topluyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Trendler sürekli takip ediliyor, konsept tasarımları da bu doğrultuda şekilleniyor. Uçar Garden Bosphorus düğün fiyatları ise kokteyl davetleri için 50 ile 80 TL aralığında değişim göstermekte. Görsele tıklayarak net fiyat bilgisi alabilirsin.
Ücretsiz Destek Al

Düğün mekanlarını eşsiz kılan en büyük faktörlerden birisi şüphesiz organizasyon süslemeleri oluyor. Davet alanları sadeden ihtişamlıya kadar birçok seçenekte farklılaşarak dekore ediliyor. Sen de uzman bir ekiple görüşerek düğün davetinin her alanında tarzının yansımalarını görmek istersen organizasyon firması anlaşması sağlayabilirsin.

Hemen buraya tıklayarak İstanbul’daki düğün organizasyonu firmaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsin.

İstanbul’da Plaj Düğünü Nerede Yapılır?

Muhteşem şık detayları sevenler, buraya! Deniz kenarı düğün mekanlarının yanı sıra daha sade ve salaş konseptlerle son zamanların modası içerisinde plaj düğünleri de yer alıyor. Kumsal düğünleri nikahtan sonra after party eğlenceleri için de sıklıkla tercih ediliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Plaj düğünü konseptlerinde ayakkabı seçiminden saç ve makyaja kadar her şey farklı seçeneklerde tercih ediliyor. Peki İstanbul’da kumsal düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftler hangi mekanları incelemeli?

Family Resort Hotel

Silivri’de hizmet sunan Family Resort Hotel, İstanbul plaj düğünü denildiğinde akıllara ilk gelen mekanlardan. Silivri kumsalında açık davet alanı hizmeti veriliyor. Kumsal dilediğin konseptler doğrultusunda özel olarak dekore ediliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Dekorasyon süslemelerinde kahverengi ve beyaz rengin uyumu ön plana çıkıyor. Family Resort Hotel plaj düğünü fiyatları da oldukça uygun. Kokteyl düzeninde gerçekleştirilecek davetler için belirlenen kişi başı fiyatları 50 ile 80 TL bandında belirleniyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Dış Çekim Yerleri

Açık hava düğünü denildiğinde akıllara hiç şüphesiz muhteşem doğa manzaralarının eşlik ettiği düğün fotoğrafları geliyor. İstanbul’da dış çekim yerleri arasında Hidiv Kasrı, Belgrad Ormanı, Mihrabat Korusu gibi mekanlar ön plana çıkıyor. Rahmi Koç Müzesi gibi tarihi mekanlar da çiftler tarafından tercih ediliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Hemen hemen her çift hayatlarının en güzel anlarını her zaman aynı heyecan ile hatırlayabilmek için profesyonel bir fotoğrafçı hizmetine başvuruyor. Peki bu fotoğrafçılar paketlerinde nasıl hizmetler ve seçenekler sunuyor? İçeriğimizin devamından İstanbul’da bulunan dış çekim düğün fotoğrafçıları hizmetlerini ayrıntılı şekilde inceleyebilirsin.

Aytuğ Ulutürk Photography

İstanbul’da düğün fotoğrafçısı olarak sıklıkla tercih edilen Aytuğ Ulutürk Photography çok geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Save the date çekimlerinden düğün belgesellerine kadar birçok seçenekten yararlanabilmen mümkün oluyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Hizmetler her şey dahil ve başlangıç paketi olmak üzere iki seçeneğe ayrılıyor. Aytuğ Ulutürk Photography dış çekim fiyatları ise 2500 TL’den başlamakta. Bu fiyatlar arzu ettiğin hizmetler sonucunda artarak şekilleniyor.
Ücretsiz Destek Al

Başrolde

Beşiktaş ilçesinde hizmet veren ekiple tanıştıktan sonra onlara nasıl fotoğraflar istediğini anlatman yeterli oluyor. Bu doğrultuda konsept seçeneklerinden uygun aksesuarlara kadar birçok planlama ekip tarafından gerçekleştiriliyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

Muhteşem manzaraların eşlik ettiği fotoğraflar ortalama 1 ay içerisinde teslim ediliyor. Düğün belgeselinden trashday çekimlerine kadar birçok farklı seçenek bulunuyor. Başrolde dış çekim fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları

İstanbul’da tarihi düğün mekanlarının da oldukça fazla tercih edildiğini belirtmeden geçmeyelim. Konumu sayesinde birçok tarihi mekanı bünyesinde barındıran şehir bu alanda apayrı bir atmosfer sunuyor. Fuat Paşa Yalısı’ndan Kız Kulesi’ne kadar oldukça fazla tercih seçeneği bulunuyor.

Nostaljik hava barındıran tarihi düğün mekanları keşfetmek için buraya.

İstanbul açık hava düğün mekanları incelememizin burada sonuna geldik. Sana birçok farklı alternatifi bir arada sunduk. Kır düğünü , havuz başı, luxury wedding gibi kategorileri incelediğimiz yazımızda avantajlı paketler de yer alıyor. Ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!