Aytuğ Ulutürk Photography

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi
Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Aytuğ Ulutürk Photography Hakkında

Ömür boyu seninle birlikte her yere gelecek ve kuşaktan kuşağa çok özel bir hatıra olarak aktarılacak bir nesne düşün. Bu nesnenin üretimini bir profesyonele emanet ederdin değil mi? Sanat aşığı bir reklamcı tarafından kurulan Aytuğ Ulutürk Photography, yaşamına damga vuracak o kareleri çekmeye hazır. Düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren Kadıköy Pina Wedding’in dış çekim fiyatları 2500 TL’den başlıyor. Detayları öğrenmeye hazır mısın? Başlayalım!

Aytuğ Ulutürk Photography & Hizmet Yelpazesi

Sadece düğün organizasyonları özelinde çekim yapmayan Pina Wedding; nişan töreni ve moda kataloğu çekimleri de yapıyor.

Hazırladığı kına belgeselleri, kına hikayesi ve kına klipleri ile de adından söz ettiren Aytuğ Ulutürk, birçok çekim disiplinine de sahip.

Trashday ve save the date konseptlerinin başı çektiği disiplinler, Pina Wedding hizmet yelpazesini bir hayli geniş tutuyor.

Düğün Fotoğrafçılığı & Dış Çekim Olanakları

Duvarına asacağın veya çerçeveletip baş köşeye koyacağın fotoğraf hakkında hayallerin var mı? “Arkamda deniz olsun.” veya “Doğa ile iç içe olmak istiyorum.” gibi. Bu soruları sana yöneltiyoruz çünkü Aytuğ Ulutürk Photography düşüncelerine ve düşlerine göre çekim konsepti önerileri sunuyor.

Çekim günü öncesi Pina Wedding ile düzenleyebileceğin küçük görüşmeler sonucunda tüm bu konularda fikir alışverişi yapabilme fırsatın bulunuyor. Mekan önerileri, çekim tonları, konsept tavsiyeleri… Tüm bu konularda düğün fotoğrafçısı Aytuğ Ulutürk’ün desteğini ve deneyimini hissedeceksin.

Verdiğimiz bilgiler ışığında kafa karışıklıkları veya kararsızlıklar mı yaşıyorsun? Tabiki sana ışık olmaya devam edeceğiz! Ücretsiz hizmet veren danışmanlarımız soru işaretlerini gidermek için telefon açmanı bekliyor.

Aytuğ Ulutürk Photography Fiyatları

Pina Wedding bünyesinde hangi hizmetlerden yararlanmak istiyorsun? Faydalanacağın servislere göre fiyatları netleştiren firma, her şey dahil paketi ücretini 5000 TL olarak belirlemiş.

Paket içerikleri seçimi yapmak ve sana özel olarak oluşacak düğün fotoğrafçısı ve dış çekim fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın.

Pina Wedding Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ücretsiz organizasyon yardımcılarımız aracılığı ile irtibat kurabileceğin Pina Wedding, 16, 4 ve 16D numaralı İETT hatları güzergahında bulunuyor. M4 kodlu metro hattını kullanarak da ulaşabileceğin firmanın açık adresi şu şekildedir;

“Noter Sokak, Suadiye, No:15, Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekip ekipmanları temini, dış çekim ve çekilen karelerin orjinal teslimi başlangıç paketi kapsamında bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekim günü öncesi organizasyon toplantısı, belirlenen temalarda çekim hizmeti, hikaye & belgesel tasarımı ve düzenlenmesi ve dış çekim mekanı önerileri Aytuğ Ulutürk'ün her şey dahil paketi içeriğinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelen talep doğrultusunda Aytuğ Ulutürk, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti topraklarında fotoğrafçılık hizmeti vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu kapsamında hikaye - klip & belgesel montajı ve çekimi, save the date, trashday, nişan töreni çekimi ve katalog çekimleri Aytuğ Ulutürk'ün hizmetleri arasında yer almaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim için düşündüğün tarihten en az 30 gün önce Aytuğ Ulutürk Photography ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi Kadıköy'de bulunan Aytuğ Ulutürk Photography, istek doğrultusunda 81 il ve Lefkoşa & Girne şehirlerinde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Yararlandığın hizmetlere bağlı olarak sipariş teslimi 14 gün ile 28 gün arasında değişkenlik gösteriyor.

1 görüş

  1. Pingback:İstanbul Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları - DüğünYardımcısı

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Aytuğ Ulutürk
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ